Luana dhe Krenari blejnë shtëpi të re me vlerë marramendëse

Prej vitesh janë një nga çiftet më të komentuar në media, por Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj vazhdojnë ta mbajnë të fshehtë lidhjen e tyre duke preferuar të mos e bëjnë publike.

Megjithatë fotot ku çifti janë kapur mat nuk kanë munguar dhe po ashtu as informacionet mbi jetën e tyre.

Së fundmi “Prive” ka bërë të ditur se Luana dhe Krenari po investojnë në një shtëpi të re të përbashkët në Tiranë, me një vlerë marramendëse.

Punët në strehën e re të çiftit po vijojnë teksa Krenari nga dita në ditë po zhvendoset në Tiranë ku po punon dhe në nisjen e sipërmarrjeve të reja.

Ngjarja paraprake

Instituti i transfuzionit: 100 pacientë me Covid trajtohen me plazmë gjaku

Ngjarja e ardhëshme

Në stërvitje lojtari kryesor i Maqedonisë! Maqedonët kërcënojnë Kosovën 

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian