Luan kundër Kosovës, ja reagimi i Ibrahimoviçit

Vjen reagimi interesant nga Ibrahimovici pasi u ftua nga Suedia për ndeshjen ndaj Kosovës

Suedia para pak minutave publikoi listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet e marsit ndaj Gjeorgjisë, Kosovës dhe Estonisë.

Pjesë e listës është edhe Zlatan Ibrahimovic, i cili pesë vite më parë ishte pensionuar nga Kombëtarja.

Pas kësaj ftese, i shpejtë ka qenë edhe reagimi i sulmuesit të Milanit.

“Rikthimi i Zotit” – shkroi Ibrahimovic në profilin e tij në Facebook.

Ngjarja paraprake

Meta tha se nxit idenë e gabuar se gjen punë dhe pa shkollë, Kuvendi rrëzon dekretin për karrierën e FA-së

Ngjarja e ardhëshme

Djegiet dhe industria, ndotësit më të mëdhenj në vend

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian