Lotina përsëri shfaqet joshëse, vë në fokus gjoksin bombastik! Vëmendja tek çanta e saj me çmim marramendës

Vajza e Lutfi Hazirit, Lotina, tani është një nga fytyrat më të komentuara në medie.

Me pozat tejet atraktive, Lotina Haziri merr vëmendjen e ndjekësve të saj.

Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi në rrjetet sociale ku përsëri ka vënë në fokus gjoksin e saj.

E shoqëruar nga një çantë me çmim marramendës, ajo na bëri me dije se është duke shijuar jetën e saj, dhe nuk i bëhet vonë për asgjë.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Spanjë, shënohen 345 viktima të reja nga COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Pasaportat e vaksinimit, Merkel: Objektivi është që t’i kemi gati brenda tre muajve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian