Loris Karius afër transferimit në Bundesliga

Karius është afër të nis një aventurë të re larg Liverpool.

Pas dy sezoneve jo aq të mira me ‘Reds’, dhe një huazimi të dështuar te Besiktas, Karius pritet të nis një aventurë të re.

Portieri gjerman, sipas raportimeve të ‘Kicker’, pritet t’i bashkohet Union Berlinit, transmeton lajmi.net.

Gjithsesi, edhe kjo aventurë e tij do të jetë vetëm në formë huazimi, me Liverpool që mbanë kartonin e tij.

Portieri pritet t’iu nënshtrohet sot testeve mjekësore.

Ngjarja paraprake

Media serbe: Armenët dhe Azerbajxhanasit po vriten me armët e tregtarit të Vuçiqit

Ngjarja e ardhëshme

Gjorgiev: Për ne mbetet e papranueshme kërkesa që Goce Dellçevi të regjistrohet si bullgar

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian