Lori Hoxha ribashkohet me ish-të dashurin?

Lori Hoxha është emër që lakohet shumë më mediet rozë edhe për jetën private.

Ajo kohë më parë ishte në lidhje me Vis Bajraktarin, por më pastaj nuk u panë bashkë dhe u përfol se janë ndarë.

Megjithatë, veprimet e fundit të tyre kanë kthyer sërish vëmendjen e ndjekësve, ngase u shfaqën të veshur me bluzë të njëjtë.

Fotografia ishte shkrepur në pak ditë diferencë prej njëri-tjetrit, por nuk dihet ende nëse kjo ishte vetëm rastësi.

Pavarësisht të gjithave, e vërteta rreth asaj se çfarë fshihet pas fotografisë, mbetet të kuptohet ditëve në vazhdim. 

Image
Ngjarja paraprake

Odisea e dosjes 184, ''patates së nxehtë'' që askush s’donte ta hetonte

Ngjarja e ardhëshme

​Vështirësohet qarkullimi rrugor në magjistralen Prishtinë-Pejë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian