Lori Hoxha hapi dyert e garderobës së saj dhe të gjitha vajzat u fiksuan

Kur vjen puna tek Lori Hoxha, të gjithë kemi një mendim të përbashkët “një vajzë plot shije e cila vishet bukur”.

Fotot e saj në Instagram e dëshmojnë më së miri stilin e veçantë që Lori ka dhe krahas postimeve nuk mungojnë as komplimentet.

Trashëgimtarja e “Top Channel” është një influencuese e denjë për vajzat shqiptare, një pjesë e madhe e të cilave frymëzohen prej saj.

Do të donit të hynit në garderobën e Lori Hoxhës?

Ajo ka publikuar së fundmi në Instagram disa foto brenda garderobës së saj, në pjesën e të cilës bien në sy çantat dhe xhinset e vendosura si në dyqan.

Ngjarja paraprake

184 mijë raste të reja me COVID-19 brenda një dite në SHBA

Ngjarja e ardhëshme

Filmi i parë ruso-shqiptar pas gjysmë shekulli: Gruaja sovjetike në burgun e Enver Hoxhës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian