Loredana ua bën kokën lëmsh ndjekësve, poston video me Mozzik në shtëpi

Reperja ka postuar një video me reperin Mozzik.

Reperja e njohur shqiptare vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo jo rrallë herë ndan imazhe nga jeta e përditshme dhe karriera në llogarinë zyrtare të Instagramit.

Së fundmi ajo ka postuar në Instastory “pa qëllim” një video të Mozzik.

Në videon e publikuar Hana dëgjohet teksa e thërret Mozzikun “babi, babi” dhe Loredana e drejton kamerën nga reperi dhe e largon telefonin menjëherë.

Si duket çifti tashmë janë duke jetuar së bashku dhe sipas shumë aludimeve ata së shpejti do të bëhen edhe me një fëmijë.

Ngjarja paraprake

Mbi 3 milionë të vdekur nga COVID-19 në botë, mbi 2 mijë në Kosovë

Ngjarja e ardhëshme

​Bie numri i rasteve të reja dhe fataliteteve nga Covid-19 në Itali

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian