Loredana tregon planet për zgjerimin e familjes

Loredana ka zbuluar se a dëshiron të ketë shumë fëmijë.

Loredana ka vendosur të shuaj kureshtjen e ndjekësve të saj.

Fansat e reperes kanë qenë më së shumti të interesur rreth jetës private të reperes dhe Hanës.

Ata e kanë pyetur se cila ka qenë fjala e parë që e bija ka thënë dhe Loredana është përgjigjur: “Babi!”. Siç duket kjo gjë nuk e ka mërzitur aspak, ndaj ka treguar të vërtetën.

Kur u pyet nëse dëshiron të ketë fëmijë të tjerë, Loredana është përgjigjur potësisht e bindur: “PO!”.

ImageSiç duket ajo ka në plan të zgjerojë familjen e saj dhe të gjithë fansat po shpresojnë që babai i fëmijëve të ardhshëm të jetë Mozzik.

Vlen të theksohet se reperja së fundmi po shijon suksesin e albumit të lansuar pak ditë më parë “Medusa”.

Ngjarja paraprake

Ja si do të jetë moti nesër në Shqipëri

Ngjarja e ardhëshme

Zaev: Me fitoren në Shtip qytetarët i dërguan mesazh VMRO-së se nuk duan politika destruktive

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian