Loredana tregon format trupore të përkryera duke pozuar në pasqyrë

Loredana ka sjellë imazhe në pasqyrë.

Reperja e njohur shqiptare vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Ajo jo rrallë herë ndan imazhe nga jeta e përditshme dhe karriera në llogarinë zyrtare të Instagramit.

Mirëpo së fundmi habiti të gjithë me foton e postuar pasi vuri në pah format trupore dhe duke qenë se Loredanën jemi mësuar ta shohim me veshje të gjera.

Kësaj radhe ajo kishte veshur rroba të ngushta që i theksonin format trupore teksa edhe mori vëmendjen e të gjithëve.

Reperja dukej mjaft seksi me bluzën e shkurtër ngjyrë të bardhë të cilën e kishte kombinuar me pantallona të zi, teksa flokët i kishte mbledhur prapa.

Image
Ngjarja paraprake

Bill Gates parashikon se kur do të ndodh pandemia e ardhshme

Ngjarja e ardhëshme

​Hazard nuk ia del të rikuperohet për ndeshjen kundër Shakhtarit në Ligën e Kampionëve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian