Loredana lanson projektin e ri “Tut mir nicht leid”

Loredana Zefi reperja e njohur shqiptare, ashtu siç kishte paralajmëruar të gjithë, gjatë mesnatës publikoi këngën e saj të re të titulluar “Tut mir nicht leid”.

Këngën ajo e interpretoi në gjuhën gjermane ndërsa i ka bashkangjitur edhe klipin muzikor, në të cilin shihet më ndryshe nga herët tjera.

Rep artistja ka vendosur të paraqitet me flokë ngjyrë portokalli dhe veshje të ndryshme të cilat duken mjaft të shtrenjta.

Prodhuar nga Miksu, Macloud dhe The Placements, kënga dhe klipi menjëherë u pritën tejet mirë nga publiku me shumë pëlqime dhe komente.

Ngjarja paraprake

Propaganda dashakeqe dhe nxitëse kundër Ali Ahmetit nuk ka të ndalur

Ngjarja e ardhëshme

Ndërroi jetë poligloti Ismail Krifca-Mali

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian