Loredana ka nisur punën për projektin e ri muzikor

Rep-artistja siç duket ka nisur punën për projektin e ri muzikor.

Dhe, Loredana Zefi, ka publikuar një imazh nga studio teksa ka shtuar dyshimet se do e lansojë këngën e re.

E veshur me veshje sportive derisa ka venë në dukje barkun e tonifikuar ish-partnerja e Mozzik shihet duke buzëqeshur.

Ndërkohë, në mbishkrimin e fotografisë artistja e njohur nuk ka zbuluar ndonjë detaj.

Kujtojmë se, projekti i fundit muzikor i reperes është ‘Nëse Don’ në bashkëpunim me Mozzik.

Image

 

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Kaq gra lindën fëmijë gjatë valës së fundit të pandemisë

Ngjarja e ardhëshme

Laptopët e rinj HP Spectre vinë me ekran 16-inç 4K OLED

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian