Loredana artistja e parë më e klikuar në ‘TikTok’ në Zvicër dhe e shtata në Gjermani

Loredana është njëra nga reperet më të komentuara dhe më të suksesshme padyshim.

Ajo gjithashtu realizon edhe shumë video për rrjetin social ‘TikTok’.

E së fundi, ajo ka publikuar disa statistika rreth artistëve më të klikuar në Zvicër dhe Gjermani.

Sipas statistikave, Loredana ishte e para në Zvicer dhe e shtata në Gjermani.

Reperja videot në ‘TikTok’ i realizon edhe me vajzën e saj Hanën.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Mister në një hotel të Shkupit: Nuk është gjetur ende djali i zhdukur tre muaj më parë!

Story i radhës

Veliaj: Dhuna në protestë, akt i shëmtuar

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish