Lokalizohet zjarri te një barakë e separacionit të qymyrit në KEK

Është lokalizuar zjarri i cili kishte shpërthyer te një barakë e separacionit të qymyrit në Korporatën Energjetike të Kosovës në Obiliq.

Skënder Bucolli, zëdhënës i KEK-ut ka thënë se nga ky rast nuk ka të lënduar. 

“Ka pasur një zjarr te barakat e separacionit të qymyrit.

Menjëherë kanë intervenuar zjarrfikësit e KEK-ut dhe e kanë lokalizuar zjarrin. Nuk ka të lënduar”, tha ai.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Tre shenjat që do të “notojnë” në para këtë pranverë

Story i radhës

Barcelona preferon Raphinha para Antony

Të fundit nga