Lokalizohet zjarri në hotelin Bushi

Është lokalizuar zjarri i cili pasditen e sotme kaploi hotelin Bushin në Çarshi të Shkupit, përcjell SHENJA

Zjarrëfikësit kanë arritur menjëherë në vendin e ngjarjes, ndërsa pas shumë tentimeve kanë arritur që të shuajnë plotësisht zjarrin.

Gjithashtu reagimi i ekipeve mjekësore ka qenë i menjëhershëm duke u dhënë ndihmën e parë personave të cilat në momentin e ngjarjes kanë qenë brenda në hotel. /SHENJA/

Story i mëparshëm

MPJ: Kovaçevski dhe Petkov do të takohen në Romë

Story i radhës

Messi, Mbappe e Neymar startojnë për PSG-në

Të fundit nga