Lojtari i Sassuolos i rikthehet futbollit

Pedro Obiang ka lënë pas problemet shëndetësore dhe është kthyer në stërvitje.

Mesfushori i Sassuolo u detyrua të linte futbollin për një vit, pasi pësoi miokardit.

Më e keqja ka kaluar dhe lojtari i njohur tashmë është bashkuar me grupin në Reggio Emilia. Obiang ka dhënë lajmin e mrekullueshëm me një video në rrjetet sociale.

“Përshëndetje, shiko kush është kthyer! Së shpejti do të kemi mundësinë të flasim, faleminderit të gjithëve”, tha lojtari i Sassuolos.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Vendosni një nga këto gjëra në kuletën tuaj dhe do tërhiqni më shumë para

Story i radhës

​Ish-e dashura e Epstein dënohet me 20 vjet burg

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish