​Lojërat Mesdhetare, ky është orari i garuesve nga Kosova për ditën e sotme

Kosova po merr pjesë në Lojërat Mesdhetare që po mbahen në Oran të Algjerisë dhe atje po përfaqësohet nga 39 sportistë nga fusha të ndryshme.

Dje u zhvilluan garat e para ku sportistët tanë nuk arritën që të futeshin në zonën e medaljeve.

Sot, do të zhvillohen garat e ditës së dytë ku nga Kosova në podium do të zbresin:

Melos Gashi-Karate

Fortesa Orana-Karate

Vullnet Tashi-Tenis

Alban Sopa-Mundje

Egzon Shala-Mundje

Elvis Çitaku-Gjimnastikë

Lorent Murati-Boks

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Mbushi makinën me karburant dhe u largua pa paguar/ Policia kap 32 vjeçarin, ishte i dehur

Story i radhës

Panovski: Nëse nuk rritet numri i të shtruarve nga virusi, nuk ka rëndësi numri i “ftohjeve”

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish