Llapi synon fitoren e parë

Java e shtatë e Superligës hapet sot me dy ndeshje që luhen në Skënderaj dhe Brestovik të Pejës.

Në stadiumin “Bajram Aliu”, takohen skuadrat kuqezi, Drenica dhe Arbëria e Dobrajës.

Në Pejë, Llapi udhëton për të synuar fitoren e parë në Superligë, ku e pret Besa e Pejës.

Të dyja takimet fillojnë në ora 14:00.

Ngjarja paraprake

Dendias në Tiranë, blindohet ministria e punëve të Jashtme

Ngjarja e ardhëshme

Emërimi i drejtorëve në mbledhjen e sotme qeveritare

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian