Llapi pa Zhdrellën

Skuadra e futbollit Llapi nga Podujeva sot do të ndeshet me Trepçën ’89, në kuadër të Kupës së Kosovës. llapjanëve iu mungon futbollisti më i mirë mentor Zhedrella, megjithatë synojnë kualifikimin në gjysmëfinale.

“XI Startuese për ndeshjen ndaj Trepçës ’89!

Mungon vetëm Mentor Zhdrella për shkak të lëndimit”, shkruan në faqen e FC Llapi.

Ndeshja fillon në orën 13.00 dhe luhet në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë.

Ngjarja paraprake

Grubi: Përvoja e Haradinajt në diasporë, model i bashkëpunimit e mobilizimit

Ngjarja e ardhëshme

Ja çfarë i thotë Laporta Messit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian