Lladrovci për Kastratin: Kontribues i kauzave atdhetare në opinion

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka thënë se kandidati për deputet i PDK-së, Ardian Kastrati është kontribues i kauzave atdhetare në opinion.

Postimi i plotë:

Prof. Ardian Kastrati, i jep vlerë kandidatëve të listës së PDK-së në Drenas, jo vetëm me kompetencën e tij si intelektual dhe njohës i rrethanave politike, por edhe si kontribues i kauzave atdhetare në opinionin qytetar dhe akademik.

Përfaqësimi i bastionit të PDK-së me personalitete si Ardiani, është rrugë e mirë e rikthimit të kontribuesve për të dhënë në të ardhmen për Drenasin, Drenicën dhe Kosovën.

Suksese Prof. Ardian Kastrati!

Ngjarja paraprake

Shoqëria autoritare nuk ngrihet brenda natës, por me “hapa të vegjël”

Ngjarja e ardhëshme

Istogu fillon me Akademi, zhvillon stërvitjen e parë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian