Liverpooli i rikthen sytë kah Shkodran Mustafi

Mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi është duke lëvizuar potencialisht në drejtim të Liverpoolit gjatë merkatos së janarit, derisa ka habitur tifozët në mediat sociale.

“Të Kuqtë” kërkojnë zgjidhje për fazën e mbrojtjës dhe opsioni i radhës për ta është mbrojtësi shqiptar i Arsenalit, Shkodran Mustafi.

Mustafi është lidhur me një transferim në Liverpool me Jurgen Kloppin që është duke u përpjekur të sjellë një mbrojtës si mbulesë për pjesën tjetër të sezonit.

Siç raportojnë mediat në ishull, thuhet se kampionët në fuqi janë duke shqyrtuar opsionet e tyre me vetëm disa ditë të mbetura në merkato dhe duket se Mustafi është një objektiv për klubin.

Shkodran Mustafi nuk është në planet e trajnerit të “Topçinjve”, Mikel Arteta dhe ai është duke i numëruar ditët e fundit si lojtar i “Gunners”..

Ngjarja paraprake

Me të brendshme e trëndafila në duar, modelja e njohur josh me lëvizjet para kamerës

Ngjarja e ardhëshme

Rusia dhe Turqia hapin qendrën e vëzhgimit të armëpushimit në Nagorno-Karabak

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian