LIVE: Transferimet në ditën e fundit të merkatos

Sot numërohen orët e fundit të merkatos në futboll.

Skuadrat evropiane synojnë të bëjnë lëvizjet e tyre të fundit këtë merkato, për të vazhduar në mënyrë sa më solide sezonin e ri.

Me orët e fundit që po numërohen këtë merkato, numri i lëvizjeve që do të ndodhin sot pritet të jetë i madh.

Memphis Depay pritet t’i bashkohet Barcelonës, Federico Chiesa Juventusit, kurse skuadër pritet të ndërrojë edhe Xherdan Shaqiri e Douglas  Costa.

 Do t’iu mbajë të informuar në kohë reale me zyrtarizimet e fundit në këtë merkato.

00:24 – Paris Saint Germain zyrtarizon huazimin e Moise Kean nga Everton.

09:35 – Parma nënshkruan me Mihaila. Anësori 20 vjeçar vjen nga kampionati rumun.

10:00 – Everton zyrtarizon transferimin e Ben Godfrey. Lojtari do të jetë me Everton deri në vitin 2025.

11:04 – Ryan Sessegnon lë Tottenhamin, huazohet te Hoffenheim

11:10 – PSG huazon Danilo Pereiran e Portos.

11:50 – Inter huazon Matteo Darmian.

12:32 – Sevilla transferon Idrissi, nga AZ Alkmaar. 

Ngjarja paraprake

DPHM: Vijon mot i ndryshueshëm, me shi dhe rënie të temperaturave

Ngjarja e ardhëshme

Bekteshi: Do të rriten ingerencat e Inspeksionit të tregut, këtu jemi që të bisedojmë me hotelierët

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian