Live: Shaqiri me shokë për fitore, Reali në Gjermani e City në Francë

(E plotësuar): 8′ Nuk ka ende gola në asnjë takim.

1′ Fillojnë ndeshjet.

Skuadra e Liverpoolit sonte kërkon fitoren e dytë rresht në grupin D të Champions League. 

Ylli nga Kosova, Xherdan Shaqiri, paraqitet standard dhe kërkon fitore nja danezëve Midtjylland. 

Real Madridi kërkon qetësinë në udhëtim, ndaj Monchengladbach dhe Manchester City përballet me Marseille-n vendase.

Grupi A
Atletico M.-Salzburg 0:0
Lokomotova M.-Bayerni    1:2

Grupi B
Monchengladbach-Reali    0:0
Shakhtar-Interi    0:0

Grupi C
Porto-Olympiacos    0:0
Marseille-Manchester City    0:0

Grupi D
Liverpooli-Midtjylland    0:0
Atalanta-Ajax    0:0

Ngjarja paraprake

Ish-banori i “Big Brother Albania” i jep fund beqarisë!

Ngjarja e ardhëshme

Kodi Zgjedhor/ Venecia pranon kërkesën e Metës: Përgjigjen në dhjetor

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian