Lirimi nga burgu i Elsa Lilës, reagon i revoltuar Milaim Zeka

Gazetari Milaim Zeka ka reaguar pas lajmit se këngëtarja Elsa Lila është liruar nga burgu, pasi u arrestua si e dyshuar për përfshirje në trafikun e drogës.

“Si do ta mertypin mutin moral, ata dhe ato qe deshen ta perdhosin, ta fundosin, e ta shkaterrojne artisten e madhe, e njeriun e mire: Elsa Lilen?!

Ajo eshte liruar nga arresti, dhe çdo dyshim dhe akuze ka rene ne zorren e trashe te nje pjese te pismiletit shqipetar, qe behen hetues, prokuror e gjykates.

Elsa, te gjithe njerezit e mire kemi besuar ne pafajesin tende.”, shkruan Zeka.

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Pas 30 vitesh EA vendos të braktisë video lojërat me brendin e FIFA

Story i radhës

“E qepëm gojën kur u burgosën tanët”/ Rama u përgjigjet akuzave: Askush s’më jep dot leksione për ndërhyrje në punët e drejtësisë

Të fundit nga