“Linda Linda”, thotë Sinan Vllasaliu në këngën e re

Sinani erdhi me një baladë.

Këngëtari i njohur Sinan Vllasaliu sapo është rikthyer me një projekt të ri muzikor.

“Linda Linda”, titullohet projekti i ri i Sinanit, i cili është i zhanrit baladë dhe ia bashkëngjiti edhe videoklipin.

Për  tekstin e kësaj kënge u kujdes Ilir Berani, muzikën dhe orkestrimin e bëri Wirusi, ndërsa videoklipi është punuar nga MaxProduction.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor nga Sinan Vllasaliu me titull “Linda Linda”. 

Ngjarja paraprake

Në muajin shkurt rritet numri i foshnjave të lindura në Kosovë

Ngjarja e ardhëshme

Angela Merkel pranoi dozën e parë të vaksinës AstraZeneca

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian