LIKOVA bëhet edhe me një çerdhe të re për fëmijë (FOTO)

Edhe një çerdhe tjetër për fëmijë do të ndërtohet në Komunën e Likovës. Këtë lajm e ka shpalosur sot kryetari i kësaj komune Erkan Arifi në faqen e tij zyrtare në facebook.

Gjatë ditës sotme, kryetari i Likovës, Erkan Arifi, me ministren për Punë dhe Politikë Sociale, Jagoda Shahpaska, e shoqëruar nga Sekretari shtetëror, Resmi Ejupi firmosi marrëveshje për ndërtimin edhe të një çerdhe tjetër në komunën me të cilën ai udhëheq, çerdhe kjo e cila do të ketë kapacitet për përkujdesjen e 102 fëmijëve.

Ngjarja paraprake

Sindi hedh kunja ndaj Atdheut dhe Antonelës

Ngjarja e ardhëshme

Kur Nazif Gashi rrahu Beneshin në Beograd, ja si pyesnin mediat dhe çuditeshin!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian