Liga e Kampionëve rikthehet me tetë super sfida, kryesorja Atletico – Bayern

Sonte (e martë) do zhvillohen tetë ndeshje tejet interesante në kuadër të xhiros së pestë për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja kryesore është mes Atletico Madridit dhe Bayern Munichut që zhvillohet në “Wanda Metripolitano”.

Real Madridi është mysafirë i Shakhtar Donetsk, derisa Liverpooli e pret Ajaxin.

Të gjitha takimet.

Image
Ngjarja paraprake

Nga vitit 1986 në Kosovë u raportua për vdekjen e 51 personave si pasojë e AIDS-it

Ngjarja e ardhëshme

Tipi zero i gjakut më pak i rrezikuar nga COVID-19, marrja e vitaminës D zor se ndihmon

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian