Lichtsteiner tallet keq me Interin

Stephan Lichtsteiner, duke folur për TuttoJuve.com, analizon sukseset e Interit në kampionat dhe një kryesim që nuk është vënë në dyshim kurrë pasi u pushtua…

Ka edhe vend për një koment për bardhezinjtë: “Është e vështirë të gjykosh sezonin e bardhezinjve, me sinqeritet të plotë nuk kam pasur mundësi të ndjek dhe të shoh shumë ndeshje këtë sezon.

Vitin e kaluar rrezikoi të humbte Scudetto, kështu që është normale të sfidohet ose garojë me skuadra që duan t’i marrin fronin”.

Nuk mugnon edhe një thumb për Interin, natyrisht.. “Unë mendoj se duhet ta përgëzojmë Interin sepse ata e kuptuan që për të fituar duhej të blinin juventinët. Le të kujtojmë se pas stuhisë, dielli del gjithmonë”.

Ngjarja paraprake

Aparati i radioterapisë në defekt, pacientët me kancer mbesin pa shërbime

Ngjarja e ardhëshme

Kurti pranon letër urimi nga Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian