‘Lewandowski i Malishevës’ tërheq vëmendjen e pothuajse të gjitha klubeve të Superligës

Albion Rrahmani ka shkëlqyer këtë edicion në Ligën e Parë me Malishevën, skuadër që e ndihmoi që të futet për herë të parë në histori në Superligë.

Ai ishte golashënuesi më i mirë i klubit në këtë sezon, duke bërë që shumë skuadra të vihen pas tij.

Media mëson se nuk ka klub të Superligës që nuk e ka telefonuar deri më tani.

Më seroze shihen Prishtina, Drita dhe Ballkani që kanë vënë kontaktet e para.

Në anën tjetër edhe Gjilani dhe Llapi nuk kanë qëndruar duarkryq për një talent të tillë si Rrahmani.

Mbetet të shihet në ditë se për ku do të vendos djaloshi që tashmë ka bërë emër si “Lewandwoski i Malishevës”.

Ngjarja paraprake

Macron dhe Sisi bëjnë thirrje për një fund të shpejtë të armiqësive Izrael-Gaza

Ngjarja e ardhëshme

Zaimina Vasjari shfaqet për herë të parë pa pikë grimi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian