Leverkusen ndalet pas 5 fitoresh rresht

Leverkusen ndalet pas 5 fitoresh rresht, barazon me Hertha Berlin!

Pas 5 fitoresh rresht Bayer Leverkusen ndali hovin në Bundesliga dhe humbi mundësinë për t’u ngjitur në vendin e 2-të të kampionatit.

Aspirinat gabuan në shtëpi përballë Hertha Berlin teksa u ndalën në një barazim pa gola përballë kryeqytetasve.

Madje skuadra berlineze shpërdoroi disa mundësi të mira për të gjetur avantazhin, me Leverkusenin që dukej disi i lodhur në këtë sfidë pasi shpenzoi shumë energji edhe të enjten në Europa League.

Ngjarja paraprake

Kur doni të dukeni si një hyjneshë, visheni kështu: Moda e vlerësuar me notën dhjetë për Amanda Holden!

Ngjarja e ardhëshme

Martini: Duhet ta shohin edhe arbitrat

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian