Leonora konfirmoi se është në lidhje ndërsa astrologia zbuloi se sa fëmijë do të ketë

Statusi personal i këngëtares Leonora Jakupi në vazhdimësi ka qenë pjesë e interesimit të publikut.

Tash e një kohë, këngëtarja ka pranuar se është në një lidhje.

E për të parën herë, partneri i Leonorës u bë publik përmes një letre.

Në Prive Reality, ai i bëri një dedikim tejet emocional personit të tij të zemrës.

Më herët, para se të zbulohej edhe lidhja e saj, gjatë darkës, astrologia Lorofili i zbuloi asaj dhe sa fëmijë do të ketë në vitet që do vijnë.

Ngjarja paraprake

Parashikimi për fundjavën/ Dita me diell e kësaj të shtune do të zgjasë...

Ngjarja e ardhëshme

Publikohet identiteti i diplomates nga Maqedonia e cila u gjet e vdekur në New York

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian