Leonora Jakupi shfaqet unike në ‘Dallam’

Një nga personazhet më të preferuara të estradës shqiptare e njëherësh e quajtura edhe ‘diva’.

Bëhet fjalë për këngëtaren Leonora Jakupi e cila merr vëmendje në çdo imazh që shfaqet.

Së fundi, ka bërë ndjekësit për vete duke u shfaqur në veshje tradicionale të ashtuquajtura “Dallam”.

Artistja ka pranuar mijëra pëlqime dhe komente pozitive në imazhet e postuara në faqen zyrtare të saj në Instagram.

Image
Image

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Princi Charles takon refugjatët në Rumani

Story i radhës

Teuta kampione e Shqipërisë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish