Leonita ndan një imazh të Granitit në shtrat

Leonita dhe Graniti mbetën ndër çiftet që zgjojnë kureshtje për çdo veprim që realizojnë.

Dyshja me postime të ndryshme në rrjete sociale, në secilin moment marrim vëmendje.

Pa dyshim, është Leonita ajo e cila aktivitetin për ndjekësit nuk e ndal asnjëherë.

Në këtë imazh të fundit, me një fotografi nga shtrati, ajo ndau portretin më të mirë të bashkëshortit dhe vajzës.

Shikojeni Granitin duke shprehur dashurinë që ka për të bijën.

Image

Graniti me vajzen

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Një sasi rekord kokaine është sekuestruar në Francë

Story i radhës

Hasi? Sheikët e zëvendësojnë me trajnerin që turpëroi Barcelonën

Të fundit nga