Lenjani autor i golit të fitores për Shqipërinë: Shpresoj që të shkruajmë historinë!

Ermir Lenjani shënoi golin e vetëm për Shqipërinë ndaj Andorrës. Pas ndeshjes, Lenjani për mikrofonat e “Supersport” u shpreh:

“Gol pas 7 vitesh? U ndjeva shumë mirë. Jam krenar që ndihmova shokët e mi për të marrë fitoren.

Nuk ishte lojë shumë e mirë. Duhet të analizojmë me kujdes se çfarë mund të bëjmë më mirë për ndeshjen me Anglinë.

Shpresoj që të shkruajmë historinë!

Në këtë pozicion ndihem shumë mirë. Trajneri më dha besimin dhe u mundova të bëja sa më mirë dhe nuk më doli keq mendoj.”, tha Lenjani.

Ngjarja paraprake

Haradinaj për vdekjen e Ahmetit: Kontributi i tij do të ruhet me respektin më të madh

Ngjarja e ardhëshme

Rregullat e pashkruara të punës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian