Lëndohet rëndë një fëmijë në rrethojat e Fakultetit Teknik

Një derë tek Fakulteti Teknik në Prishtinë ka mundur të jetë fatale për një fëmijë tre vjeçar, pasi ajo ra mbi të gjatë kohës kur po kalonte me prindërit e tij.

I njëjti është dërguar në Emergjencën e Qendrës Klinike Universitare, e më pas në Klinikën Intensive për trajtim për shkak të lëndimeve që mori.

Dëshmitarët thanë se tre vjeçari ishte afruar për ta shtyrë portën, por për shkak të paqëndrueshmërisë së saj erdhi deri tek incidenti.

Kjo u konfirmua edhe nga organet e rendit.

Ngjarja paraprake

Presidenti i Ferrarit, Binotto: Nuk ka rivalitet brenda skuadrës nga pilotët e rinj

Ngjarja e ardhëshme

Fero dhe Grmv publikojnë këngën e re “Njejt”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian