Lëndohet Mërgim Berisha, humbet ndeshjen ndaj Admira

Lëndohet Mërgim Berisha, humbet ndeshjen ndaj Admira!

Sulmuesi shqiptar i RedBull Salzburg, Mërgim Berisha ka pësuar një lëndim në në kofshë dhe nuk do të luajë në takimin ndaj skuadrës Admira.

Lajmin e ka bërë të ditur skaudra e RedBull Salzburgut përmes llogarisë së tyre në rrjetin social, Twitter.

Ende nuk dihet se kur do të rikthehet Berisha, apo do të mungojë vetëm në ndeshjen e sotme.

Ngjarja paraprake

1031 raste të reja me Kovid-19, regjistrohen edhe 20 viktima

Ngjarja e ardhëshme

Dritëroi për Nikolla Zoraqin: Një aristokrat në sjellje dhe kërkues i pamëshirshëm. E bija publikon shënimet e shkrimtarit për kompozitorin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian