​Lëndime në punë në Prizren e Kaçanik

Një person është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK, pasi që i njëjti derisa ka qenë duke punuar në një kompani private ka pësuar lëndime trupore.

Rasti ka ndodhur dje dhe po hetohet nga policia.

Edhe në fshatin Kaçanik i Vjetër të Kaçanikut, një person ka pranuar trajtim mjekësor, pasi që i njëjti derisa ka qenë duke punuar një kompani private ka pësuar lëndime trupore, rasti është duke u hetuar.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Drejt skadimit afati për raundin e dytë! Palët me qëndrime të qarta, “djegin” propozimet për kandidatët për president

Story i radhës

Banka Popullore e Maqedonisë së Veriut: Vit i vështirë ekonomik

Të fundit nga

Operohet Shala

Futbollisti Arbër Shala është operuar me sukses. Drejtuesit e Dukagjinit besojnë e shpresojnë se do të