Legjenda Henry çmend Lukaku-n

Thierry Henry ka kthyer mbrapa akrepat e orës me një goditje dënimi magjike në stërvitjen e Belgjikës.

Legjenda e futbollit francez ka dërguar topin në trekëndësh me një ekzekutim perfekt.

Një goditje që ka entuziazmuar Lukaku-n dhe që ka dëshpëruar De Bruyne.

“Kemi gjysmë ore që stërvitemi. Shënuam pak gola. Vjen ai me të majtën e tij dhe na vrau! Dhe ne kemi një ndeshje nesër. Është tërhequr prej dhjetë vjetësh, demoralizoi gjithë ekipin”.

Ngjarja paraprake

E habitshme: 100 $ një pako kafe, çfarë po ndodh në Korenë e Veriut?

Ngjarja e ardhëshme

Albani thyen heshtjen për hitin “Thikat e mia”: Histori personale në Spanjë

të fundit nga

Rikthehet Coutinho

Philippe Coutinho është rikthyer këtë të hënë në stërvitje te Bracelona. Sulmuesi

AlbanianEnglishMacedonian