Legjenda e United kthehet në klub për ta ndihmuar Solskjaerin

Tani është zyrtare, Darren Fletcher do të jetë krahu i djathtë i Ole Gunnar Solskjaer.

Nga një start i dobët i sezonit, tani në krye të Premierligës me pikë të barabarta me Liverpoolin – situata ka ndryshuar dhe sezoni i Manchester United duket se ka marrë një kthesë tjetër.

Nga në rrezik për t’u shkarkuar, tani duket se është i duhuri për Unitedin, me drejtuesit e këtyre të fundit që kanë nisur punën për ta mbajtur skuadrën në këtë nivel.

Përveç lojtarëve në fushë, përforcim do të bëhet edhe në stol.

Darren Fletcher, ish-mesfushori i Djajve të Kuq – me të cilin ai fitoi 17 trofe nga 2003 në 2015, zyrtarisht është kthyer te klubi nga “Old Trafford”.

Lajmi është konfirmuar në faqen zyrtare të United, që ka theksuar se Fletcher është përfshirë në stafin teknik të Ole Gunnar Solskjaer.

Ngjarja paraprake

Shkup, gjenden dy trupa të pajetë në një shtëpi

Ngjarja e ardhëshme

"Retorika kundër Turqisë në BE saboton të ardhmen e Evropës"

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian