Ledri Vula dhe Milot Rashica i shëtisin bebet e tyre bashkë

Këngëtari me famë shqiptare, Ledri Vula dhe futbollisti i përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica kanë dalur bashkë për t’i shëtitur bebet e tyre.

Një fotografi e tyre është shpërndar në rrjetin social instagram ku reperi dhe futbollisti shihen me karroca në dorë në një rrugë.

Rashica dhe Ledri janë bërë së fundmi prindër për herë të parë.

Fansat e tyre këtë gjestin e tyre e kanë vlerësuar duke mos kursyer pëlqime dhe komente pozitive.

Ngjarja paraprake

“Liverpooli tani duhet të luftojë për top 4”

Ngjarja e ardhëshme

​Robertson: Nuk jemi në garë për titull

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian