Ledri dhe Sara zgjedhin këtë destinacion për pushime

10:47 | 19 Prill 2021

Çifti ditën e djeshme njoftuan se kanë vendosur t’i kalojnë disa ditë relaksuese.

Dyshja publikuar fotografi nga avioni dhe nga hoteli se ku janë vendosur, shkruan lajmi.net.

Ndërsa, sot ishte Sara ajo që ka publikuar  një fotografi e cila tregoi vendin që ata kanë zgjedhur për pushime.

Sidoqoftë, Ledri dhe Sara nuk kanë dalluar shumë nga figura tjera të njohura publike shqiptare sa i përket destinacionit të zgjedhur.

Kjo pasi edhe çifti kanë shkuar në Dubai si shumë tjerë nga estrada. Sara, postoi një imazh në storien e saj derisa zbuloi pamje nga atje.

Ndryshe, vizitat në Dubai së fundi janë shpeshtuar nga estrada shqiptare./Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Gazetarja e pyet për emrin e tij të plotë, përgjigjja e futbollistit të Milanit është befasuese

Ngjarja e ardhëshme

Kufijtë e Greqisë mbesin të mbyllur edhe një javë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian