Ledjana nuk reziston ndaj Erit, e len ta kap ‘hopa’ në takimin e parë

Ledjana është vajza e cila në fillim të emisionit u deklarua se nuk do të shpreh ndonjë afërsi me konkurrent derisa t’i njoh nga afër ata.

Mirëpo në puntatën e sotme, gjërat morën rrjedh tjetër.

Në takimin që pati me Erin ata zgjodhën një vend të bukur në natyrë, ku Eri nuk hezitoj ta kapte hopa Ledjanën.

Në bisëden që pat mes tyre ata folën edhe për lëndimet në jetë, në të cilën Eri tha se nuk është lënduar asnjëherë.

Ndërsa Ledjana tha se: Nëse do ta dua një person kurrë. Nuk kam tradhtuar kurrë dhe nuk mendoj se do të tradhtoj. E bëj atë të kuptojë që nuk dua më.

Ky veprim nga ata solli reagime të shumta në studio nga Kristiani dhe Melisa.

Ngjarja paraprake

Deputetët ndër më të paguarit në RMV, shumë prej tyre nuk kanë folur asnjëherë

Ngjarja e ardhëshme

Zidane i pikëlluar me largimin e Odegaardit: I kërkova të qëndronte

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian