Ledina Çelo rikthehet me projekt të ri pas shumë kohësh, publikon një pjesë të klipit

Ledina Çelo po rikthehet me një projekt të ri muzikor pas një kohe të gjatë.

Këngëtarja e mirënjohur duket se është drejt finalizimit të projekti të ri dhe ka ndarë pak nga kënga me adhuruesit në rrjetet sociale.

Kënga mban titullin “C’est la vie” dhe vjen i shoqëruar edhe me videoklip, ku ajo vjen mjaft atraktive.

Ledina u shpreh se nuk ishte aspak e lehtë ta realizonte këtë këngë për shkak të situatës së krijuar nga pandemia.

Tutje këngëtarja njoftoj se kënga pritet të lansohet më 6 nëntor.

Ngjarja paraprake

Gjoba për 761 persona për mosmbajtje të maskës

Ngjarja e ardhëshme

Posti i presidentit, synim edhe i komunitetit egjiptian

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian