LDK-ja mban konferencë për media

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK), ka ftuar konferencë për media për të martën e 22 gushtit.

Adresimi para mediave fillon në ora 10:00.

Nuk dihet cila do të jetë tema, por vendimi i Ministrisë së Arsimit për librat, dhe rezervat shtetërore, janë temat e fundit për të cilat ka pasur kritika partia e drejtuar nga Lumir Abdixhiku.

”Nesër (e martë), më datë 22 gusht 2023, në orën 10:00, Lidhja Demokratike e Kosovës mban konferencë për medie. Konferenca mbahet në selinë qendrore të LDK-së.  Ftohen mediet ta përcjellin këtë ngjarje”, thuhet në njoftimin e kësaj partie opozitare.

Story i mëparshëm

“Ndërhyrja për turistët, jo e drejtë”, ish-kryeministri “shuplakë” vizitës së Melonit në Shqipëri

Story i radhës

Horoskopi ditor për sot, e martë 22 Gusht 2023

Të fundit nga

Hasani tremb Tiranën

Florent Hasani me shumë mundësi e humbet derbin me Partizanin.  Burime nga klubi bardheblu bëjnë me