Larsa, shfaqet tepër e nxehtë në krah të një mashkulli misterioz

Ish shoqja e Kim Kardashian, Larsa Pippen ka treguar sot trupin e saj seksi në një pishinë të një hoteli në Miami, ku ishte e shoqëruar me një mashkull misterioz me tatuazhe

Jo më larë është lidhur me yllin e NBA Malik Beasley dhe besohej që ende është në lidhje më të.

Image

Por, vikendin që lamë pas, Larsa Pippen është parë me një burrë të ri në krah, derisa ka ndezur temperaturat me foto pranë një hoteli në zonën e Miamit në Florida.

Image

E njohura nga shout televizive, 46 vjeçare ka shfaqur asetet e saj seksi derisa ka pasur të veshur bikine të firmës Aro. 

Image
Ngjarja paraprake

A është ftuar Bernard Berisha nga Challandes për ndeshjet e muajit mars?

Ngjarja e ardhëshme

OKB: Të paktën 138 protestues të vrarë në Mianmar që nga grusht-shteti

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian