Lansohet “Potpuri 2021” nga Shqipri Kelmendi dhe Dafina Dauti

Shqipri Kelmendi ka bashkëpunuar me Dafina Dautin.

Duke qenë se jemi në prag të festave të fundvitit, emra të njohur të estradës kanë nisur me realizimin e projekteve festive muzikore.

Shqipri Kelmendi ka bashkuar idetë me Dafina Dautin dhe tashmë e kanë lansuar “Potpuri 2021”.

Kjo potpuri u mirëprit nga publiku dhe për orkestrimin e saj është përkujdesur Vedat Lushtaku.

Si Dafina ashtu edhe Shqipriu njihen për projektet e suksesshme muzikore dhe janë të dashur nga publiku.

Ngjarja paraprake

Duhet t'i konsumoni me patjetër pasi shegët bëjnë mrekulli, shërojnë shumë sëmundje, parandalojnë edhe kancerin

Ngjarja e ardhëshme

Bullgaria nuk lëshon pe për hapjen e negociatave BE-Shkup

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian