Lajmi i fundit: Skuadrat angleze tërhiqen nga Superliga e Evropës

Pas Manchester Cityt, edhe skuadrat tjera të Premierligës kanë zyrtarizuar largimin nga Superliga e Evropës.

Liverpool, Arsenal, Manchester United dhe Tottenham kanë lëshuar komunikatë për media ku e kanë njoftuar tërheqjen.

Nga 12 skuadra nismëtare të kësaj ideje tashmë kanë mbetur vetëm shtatë që ende nuk e kanë ndonjë komunikatë zyrtare.

Ja vendimet:

Image
Image
Image
Image
Ngjarja paraprake

Polici që vrau Floydin, shpallet fajtor

Ngjarja e ardhëshme

Nuk ndalet Enca, publikon imazhe të ‘nxehta’ nga Dubai që nuk i kemi parë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian