Lajmi i fundit/ Qëllohet me armë drejt kompleksit luksoz të biznesmenit të vetëvrarë

Qëllohet me armë në drejtim të një kompleksi në Maminas. Raportohet se kompleksi luksoz është në pronësi të Eugert Lazaj.

Lazaj u gjet i vdekur në banesën e tij në zonë e Farkës në Tiranë, ndërsa sipas grupit hetimor dyshohet se biznesmeni u vetëvra.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në orën 04.15 të mëngjesit të sotëm.

Default thumbnail
Ngjarja paraprake

Nënpresidenti i Azerbajxhanit: Armenia nuk e respektoi armëpushimin

Ngjarja e ardhëshme

Filipçe: Nuk ka vende të lira në repartet infektive në Kumanovë, Strumicë dhe Veles

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian