Lajmërohet për bombë në stacionin hekurudhor në Shkup – evakuohen pasagjerët dhe stafi

Një alarm për bombë ka mbërritur në stacionin hekurudhor të Shkupit.

Pasagjerët dhe stafi u janë evakuuar.

Më shumë informacione në vazhdim…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Greqia dje, Ukraina sot. A kërcënohet sërish nga kriza eurozona?

Story i radhës

Johnson: Njerëzit janë të tronditur nga ajo që Putin është në gjendje të bëjë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish