Lajme të këqija për Kombëtaren shqiptare

Lajme të këqija për Kombëtaren shqiptare, Bare këput ligamentin dhe rrezikon sfidat eliminatore!

Duket se dëmtimi i Keidi Bares është më i rënd nga sa pritej, me mesfushorin kuqezi që ka këputur ligamentet.

Siç raporton “El Mundo Deportivo”, Bare pritet të qëndrojë jashtë 3-4 muaj jashtë fushave.

Kjo do të thotë që rrezikon seriozisht pjesëmarrjen në sfidat kualifikuese për EURO 2024, ku Shqipëria do të ndeshet me Poloninë më 27 mars të vitit 2023.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Pse të menduarit për të kaluarën mund të jetë diçka e mirë për ne?

Story i radhës

Kovaçevski: Nuk komentoj deklaratat e politikanëve të tjerë

Të fundit nga

Messi apo Maradona?

Si mysafir i DAZN, zv. presidenti i Interit, Javier Zanetti foli për shumë tema, duke përfshirë

AlbanianMacedonianEnglish