Lajme për mira për Madridin

Kylian Mbappe tashmë i ka thënë Paris Saint Germainit se dëshiron të largohet, raporton OK Diario.

Ai nuk dëshiron të shkojë në luftë me kampionin e Ligue 1 dhe për këtë ia ka bërë të qartë që tani se po luan sezonin e fundit në Parc des Princes.

Ai nuk do që të largohet falas dhe për këtë i ka paralajmëruar që tani se vitin 2021 do të largohet për një tjetër klub.

Real Madrid është destinacioni më i mundshëm, megjithëse e duan edhe Liverpooli e Manchester City. Florentino Perez i Realit e pëlqen shumë talentin francez dhe e sheh atë si zëvendësuesin e Cristiano Ronaldos.

Ngjarja paraprake

Pse pedikyrët qëndrojnë më gjatë sesa manikyrët?

Ngjarja e ardhëshme

Uji ka dalë në tokë dhe ndërtesat janë rrënuar, çfarë ka mbetur në ishullin grek Samos pas tërmetit dhe cunamit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian